תורת המשפט טוען רבני

תוֹכֶן הָעִניָנִים

בעבר לא היו כל כך הרבה טוענים רבניים ומתי המעט שהיו. לא הצליחו לתת את המענה בהתאם לביקוש שהיה. עם השנים נוספו עוד טוענים רבניים. כאשר הביקוש אף הוא עלה מאוד, כך שעדיין אין הקומץ משביע את הארי. כלומר שיש בהחלט מקום לעוד ועוד טוענים רבניים שיוכלו להתפרנס ממקצוע שיש לו הרבה ביקוש. אך כדי להצליח בתפקיד שכזה יש להתכונן היטב.

אז מה זה תורת המשפט טוען רבני?

זה אומר ללמוד את כל החומרים הקשורים לתחום הזה של עבודת הטוען הרבני. וכן לעמוד במבחני ההסמכה. רק מי שאכן צולח את כל התהליך. יכול בסופו של דבר להיכנס לנעליו הגדולות של הטוען הרבני ולהצליח בו בגדול.

באקדמיה התורנית – 'לומדים', מכשירים מידי שנה מאות בוגרים בכל מקצועות הקודש הנחשבות, אנו פותחים קורסים בכל רחבי הארץ לכל המגזר החרדי והדתי. בנוסף אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לחנות שלנו למוצרי קדושה לומדים שופס החנות הרשמית של האקדמיה, בחנות זו אנו מוכרים את כל המוצרים הנצרכים למוהל, לשוחט ולסופר סת"ם. ועוד…

השאלה היא היכן רוכשים את המקצוע.

תורת המשפט-היכן לומדים אותה?

אז היכן לומדים את תורת המשפט בהתאם לתנאים הנדרשים במבחני ההסמכה לטוען רבני? אז האמת היא שיש כמה וכמה מכוני לימוד המציעים את המענה לתחום הזה. עם זאת, לא בכל מקום תוכלו לקבל את המענה המצופה מבחינתכם. יש כאלה שלומדים, נבחנים ונכשלים. מה שאומר שהם צריכים להתחיל כמעט מחדש את כל המסלול.

אז אם אתם רוצים להיכנס לתחום וללמוד לקראת טוען רבני. חשוב שתבדקו היטב מהו המקום והיכן תוכלו ללמוד בצורה מסודרת כדי להגיע אכן לתפקיד ולתואר.

האקדמיה התורנית לומדים– היא הכתובת שאכן מציעה את המענה המקצועי. לכל מי שמתעניין בעבודה כזו. על מנת שאכן אפשר יהיה להבטיח. כי עם סיום הלימודים יוכל התלמיד לגשת ולהיבחן על החומר ולקבל את ההסמכה המיוחלת.

האקדמיה התורנית מבטיחה לסלול דרך מסודרת ועקבית. לכל מי שרוצה לרכוש את המקצוע ולהתחיל בדרך החדשה. אצלנו באקדמיה תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים לחרדים וגם לדתיים. כגון: קורס טוען רבני, קורס יועץ נישואין, קורס משגיח כשרות ועוד…

לייעוץ והכוונה השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם

מי יכול לעבוד כטוען רבני?

יש רבים שלא באמת מבינים מיהו הדמות של הטוען הרבני. האם מדובר ברב? האם הוא מייצג רק אנשים דתיים? והאם כל צד צריך טוען רבני שייצג אותו? או שמא די בטוען רבני שיגשר בין השניים?

אז חשוב לעשות סדר כדי להבין מיהו ומהו הטוען הרבני.

* טוען רבני לא חייב להיות רב

אז דבר ראשון חשוב להבין שטוען רבני קרוי כך בגלל שהוא מייצג את האנשים בבית הדין הרבני. זו הסיבה שהוא מכונה כך אך הוא בהחלט לא אמרו להיות דמות רבנית.

* טוען רבני מייצג את כולם

הטוען הרבני למעשה ייצג את הלקוח שלו ולא משנה להיכן הוא משתייך. בין אם מדובר באדם דתי ובין אם יהיה זה אדם חילוני. הטוען הרבני מייצג גברים וגם נשים ולמעשה כל איש יכול לשכור את שירותיו.

* טוען רבני כמו עורך דין

טוען רבני הוא למעשה עובד כמו עורך דין. כאשר הוא מייצג את הצד ששכר את שירותיו. מה שלמעשה אומר שהטוען הרבני לא עובד עבור שני הצדדים. אלא רק עבור מי ששכר את שירותיו. ממש כמו שעורך הדין מייצג אנשים בבית המשפט. כך מייצג הטוען הרבני את האנשים בבית הדין הרבני.

המקום הנכון לדרך בטוחה

אנשים שרוצים לצאת לדרך בטוחה ולמסלול מקצועי ובטוח, בוחרים את האקדמיה התורנית לומדים. כי רק באקדמיה התורנית לומדים אכן אפשר להבטיח. כי מהמסלול הזה אפשר יהיה לצאת לדרך מקצועית וכלכלית חדשה.

באקדמיה התורנית לומדים מבטיחים ליווי מקצועי ומסלול לימודים רציני ועקבי. זה כולל שיעורים עם טובי המומחים לתחום הזה של טוענים רבניים. כמו גם שיעורים ממוקדים לכל מה שקשור לפסיקה המקובלת בבתי הדין הרבניים. התלמידים כולם מקבלים את ההכוונה המלאה לקראת המבחנים המסמיכים אותם. בסופו של תהליך לקראת התפקיד של טוען רבני. השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

לומדים אקדמיה תורנית
לומדים אקדמיה תורנית
כל המידע באתר נכתב ע"י צוות האתר של מכללת 'לומדים'. המרכז המקצועי בכל רחבי הארץ לקורסים והכשרות לחרדים וגם לדתיים בכל מקצועות הקודש.
WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
מידע נוסף בנושא טוען רבני
טוען רבני מבחנים
טוען רבני מבחנים

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך, שחל מהפך כלשהו בחשיבה הציבורית כאשר אנשים הבינו שכאשר הם עומדים לפני פנייה אל בית הדין הרבני, הרי שהדבר הנכון

קרא עוד »
קורסים מבוקשים
כלי נגישות
שנה טובה