תלמידים ממליצים

המלצות מאת הבוגרים

המלצות ופרגונים מהבוגרים היקרים שלנו שסיימו את הלימודים בהצלחה ונעזרו בליווי האישי שלנו גם לאחר הקורס. 

כשנפגשתי לראשונה עם הרב רפאל צוות המכוונים של האקדמיה הייתי מאוד סקפטי שאוכל למצוא את המקצוע שאני יאהב לעסוק בו וגם להתפרנס בכבוד ממנו. (קורס עורכי חופה וקידושין) לאחר תקופה לימודים מהנה במיוחד קיבלתי את התעודה של האקדמיה התורנית לומדים, אבל זה לא מה שגרם לי להצליח בתחום. אלא הידע המקצועי לשווק את עצמי ולמצוא עבודה לא רק מפה לאוזן, בתוך תקופה של שלושה חודשים כיכבתי כרב המקדש ב10 חופות. תודה רבה לכם צוות 'לומדים' היקרים.

ברצוני להודות לצוות היקר של אקדמיית לומדים על התמיכה והעזרה מתחילת הדרך ועד למציאת מקום עבודה. תודה רבה לרב רפאל על כל הסבלנות והעזרה, אני ממליץ לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע תורני לעשות זאת דרך אקדמיית לומדים, גם שאר התלמידים נתנו להרגיש אווירה טובה ונהניתי לראות איך הצוות והתלמידים מתחברים בניהם למרות השוני והעובדה שהם באים מעולמות שונים, ומזרמים שונים בחברה.

לכבוד האקדמיה התורנית לומדים מאד מאד נהניתי מתקופת בת החצי שנה שבה למדתי אצלכם את מלאכת השחיטה באווירה תורנית ביחס אישי ומקצועי ביותר , סיימתי את הקורס בהרגשה נפלאה בקיא בהלכות השחיטה ובשחיטה בפועל במיוחד שמו לנו דגש רב על מלאכת השחזת הסכין, והכי חשוב בסוף הקורס לאחר שקיבלתי את התעודה מהרבנות הראשית ומהאקדמיה התורנית לומדים הם חיברו ביני לבן הרב מחפוד ועזרו לי להתקבל ולצאת לשחוט ב"ה היום אני עוסק במקצוע ומפרנס את משפחתי בכבוד, אני מאחל לכם לצוות האקדמיה התורנית לומדים שפע והצלחה בכל מעשי ידיכם שה' יברך אותכם וייתן לכם פרנסה בשפע ישר כח!!

לפני כחודשיים סיימתי את קורס מוהלים באקדמיה התורנית לומדים, מעבר לזה שהנושא והלימוד מועבר בצורה מרתקת, סיימתי את הקורס בבטחון רב וקיבלתי את כל הכלים עם הידע הנדרש והתחלתי לעסוק בתחום ולבצע בריתות בפועל. אני מודה לכם האקדמיה התורנית לומדים על העזרה והליווי והאוזן הקשבת גם לאחר סיום הלימודים.

לכבוד האקדמיה התורנית לומדים ברצוני להודות לכם לאחר שלמדתי אצלכם קורס משגיחי כשרות, הקורס הועבר בצורה מקצועית ביותר באווירה תורנית וביחס חם לכל תלמיד העשרתם לי את הידע וקיבלתי את כל הכלים והרבה אומץ ובטחון כדי לצאת ולעסוק בתחום, היום ב"ה התקבלתי לעבודה במסעדה גדולה בירושלים. ישר כוח גדול, מאחל לכם עוד הרבה שנים של עשיה שה' ימלא כל משאלות ליבכם לטובה.

התרשמתי רבות מן הקורס עורכי חופה וקידושין ומן הרב רפאל שליט"א שניהל את הקורס ,הקורס הועבר לנו בצורת מצגות מרתקות ומלהיבות החומר הנלמד מרתק ומעשיר, ממש נדהמתי מכושר הבקיאות והידע הנרחב של הרב בנושא, לכל שאלה ענה בתשובה ברורה ומובנת ודאג בתחילת כל שיעור לוודאות שהחומר מהשיעור הקודם מובן לכולם ורק אז המשיך לנושא הבא, בנוסף זכיתי אני ועוד מספר תלמידים מן הקורס להתלוות לכבוד הרב לטקס עריכת חופת וקידושין זאת הייתה חוויה מרתקת ומלמדת מאד התמודדנו וחווינו את הסימולציות שערכנו בשיעורים עם הרב בזמן אמת, יכול אני להעיד על עצמי שלמדתי מהחוויה הזאת רבות וקיבלתי המון כלים כדי שאוכל לבצע את עריכת החופה וקידושין בעצמי. מודה לכם ממש מכל הלב, ישר כח.

התלבטתי רבות היכן להתחיל ללמוד קורס ניקור, יש עוד מספר קורסים בתחום אבל החיבור הטוב והאנושיות שפגשתי באקדמיה התורנית לומדים הם אלו שהכריעו את הכף, הגעתי מלא בחששות והתלבטויות והצוות היקר של האקדמיה דאג ללוות אותי להרגיע את החששות ולענות על כל שאלה וטענה, בנוסף במהלך הקורס קיבלנו את כל הציוד הנדרש למלאכת הניקור, והשיעורים עצמם היו מעניינים והועברו בצורה המקצועית ביותר, אני ממליץ מאד!!

במשך הרבה זמן רציתי ללמוד להיות שוחט בעיקר גם שהמשכורת במקצוע הזה גבוהה, אחרי שנפגשתי עם צוות האקדמיה וסיפרתי להם שאני רוצה ללמוד להיות שוחט. הם הסבירו לי שלהיות שוחט זה מקצוע לא פשוט כמו שאני מדמיין, וקיימים המון אברכים יראי שמים שיש להם תעודת שוחט ועדיין הם לא יוצאים לעבוד בזה. מאוד אהבתי את היושרה הזאת. אבל בכל זאת התעקשתי ללמוד קורס שוחטים. ולפני שהתחלתי הם עשו בדיקות האם זה באמת מתאים לי ולאחר שסיימתי את הלימודים בהצלחה הם חיברו ביני לבין הרב מחפוד ודי מהר כבר יצאתי לשחוט. למרות שזה לא היה פשוט בהתחלה היה לי את הכלים הנכונים בזכות האקדמיה התורנית לומדים, ואני מודה ומאחל לכם להמשיך לגדול ולהכשיר עוד אלפי בוגרים למקצוע המתאים להם.

לכבוד האקדמיה התורנית לומדים בסיעתה דשמיא סיימתי את קורס שיפוץ תפילין ברצוני להודות לכם על הקורס הנפלא שהועבר בצורה מרתקת וחווייתית מאד, תודה רבה לרב שמואל שהעביר לנו את הקורס בצורה לבבית וחמה ואת הידע ההלכתי בצורה ברורה ונעימה ענה על כל שאלה בפשטות ובבהירות ולרב יהודה על שיעורי ה'אומנות' בשיפוץ התפילין זאת היתה חוויה אתגעגע לשיעורים הללו ללא ספק, אני מאחל לכם הרבה שפע וברכה בכל מעשי ידיכם שתזכו ללמד ולהכשיר עוד הרבה תלמידים למלאכת קודש.

אנו האקדמיה התורנית לומדים שמנו לנו למטרה ללוות להכווין ולסייע לכל בוגרי הקורסים שלנו עד להשתלבות בשוק העבודה בתחום התורני אותו בחרו ללמוד.

בברכת הצלחה ופרנסה בשפע 
צוות 'לומדים'

כלי נגישות
שנה טובה