קורס טוען רבני

קורס טוען רבני של האקדמיה התורנית 'לומדים', נועד כדי להקנות לתלמידים ידע בדיני מקרקעין ובדיני משפחה. להכשיר בהצלחה למבחני בית הדין הרבני.

מבוא לקורס טוען רבני

ברוכים הבאים לעולם המרתק של הטוען הרבני, תחום חשוב בבתי הדין הרבניים. הקורס שלנו מציע לכם הזדמנות ייחודית להיכנס לעומק עולם ההלכה בתחום, ללמוד את דרכי הדיון והפסיקה בבית הדין, ולפתח מיומנויות חשובות לטיפול בסוגיות הלכתיות מורכבות. במהלך הקורס, תקבלו את כל הכלים הנדרשים להפוך לטוען רבני מקצועי, כולל הבנה של מקורות ההלכה, פיתוח כישורי רטוריקה וארגון טיעונים, ולמידת טכניקות ייחודיות לניהול דין תורה. הקורס מתאים לכל מי שחולם לעסוק בתחום באופן מקצועי

קורס טוען רבני נועד במטרה להקנות לתלמידים ידע משפטי מקיף. הן מבחינה הלכתית, והן מבחינת דיני המשפט במדינת ישראל. טוענים רבניים הנחשבים למוצלחים הם: אלו השולטים בכל הידע שאנו מקפידים עליו בקורס. של האקדמיה התורנית 'לומדים'.

התלמידים שלנו יוצאים בקיאים בהלכות חושן משפט ואבן העזר. וכמובן בכל תקנות בתי הדין הרבניים ובדיני בתי המשפט. ובנוסף אנו שמים דגש גדול לחיזוק הכישרונות שיעזרו לתלמיד להיות טוען רבני ממולח ומצליח.

את השיעורים יעבירו מיטב המרצים והטוענים הרבניים עם ניסיון של עשרות שנים. ובנוסף במהלך הקורס יצורפו עורכי דין מין השורה הראשונה. כדי לתת לתלמידים ידע מניסיון אמתי בשטח.

מטרת הקורס להכשרת טוענים רבניים מין השורה הראשונה, שישלטו בכל הידע הנדרש להיות נציגי אמת וצדק בבתי הדין הרבניים. ואנו מלמדים ומחזקים את היכולת של התלמידים לדעת להיצמד אל האמת. וגם את הטכניקות לנצח כמעט בכל תיק.

התלמידים שלנו מאוד מבוקשים בשוק העבודה מפני שהיותם בקיאים בכל הצד העיוני והמעשי של טוען רבני מוצלח.

מי מתאים ללמוד קורס טוענים רבניים?

  • בוגרי ישיבות גבוהות / הסדר / תיכוניות.
  • ירא שמיים בעלי מידות הרוצים להוכיח צדק ואמת.
  • עורכי דין המעוניינים להשלים ידע עבור בתי דין הרבניים.

הנושאים הנלמדים הם: דיני מקרקעין, דיונים בבנייה ושיפוצים,דיני ממונות, דיני גירושין ומשפחה. מתוך 'חושן משפט' ו'אבן העזר'. כדי לראות את כל החומר הנלמד בקורס הורידו את הסילבוס בכפתור למטה.

משך הקורס: שנה וחצי.

מתכונת הקורס: מפגש שבועי ל- שלוש שעות. ומשימה שבועית (שיעורי בית).

ציוד הניתן במהלך הקורס: חוברות הלימודים.

צוות המרצים: טוענים רבניים בעלי ניסיון עשיר של עשרות שנים.

לאחר שהתלמיד ישלים את הקורס, הוא יבחן ע"י המרצים של האקדמיה התורנית 'לומדים', וכן ע"י בין הדין הרבני. לאחר שהתלמידים יעברו את המבחנים בהצלחה, יערוך טקס מכובד של חלוקת התעודות.

התעודות לאחר השלמת קורס טוען רבני הן:

  • תעודה מטעם בתי הדין הרבניים.
  • תעודה מטעם 'לומדים' אקדמיה תורנית.

מחיר של קורס טוען רבני:

8,999 ₪
המחיר כולל את כל ההוצאות הנצרכות במהלך הקורס, כגון: חוברות לימודים וכו'… ובנוסף גם את עלויות המבחנים בסיום הקורס!

לחצו על הכפתור כדי להוריד את הסילבוס ולראות את המפרט המלא

מהרו להירשם כדי לתפוס מקום בקורס הקרוב!
פריסה ל-10 תשלומים

ניתן לפרוס את התשלומים ל- 10 תשלומים ללא ריבית

תקבלו את הציוד הנדרש

כל קורס באתר כולל במחיר את הציוד הנדרש

מתחייבים להצלחה

כל תלמיד יוכל להגיע לשיעורים חוזרים ללא הגבלה

תעודה רשמית מאת לומדים

בסיום כל קורס תקבלו תעודה רשמית של מכללת לומדים

הרשמה לקורס טוען רבני

נא למלאות את הפרטים ונציג יצור איתך קשר
קורס טוען רבני
קורס טוען רבני
לימודים לחרדיים
לומדים אקדמיה תורנית
מידע נוסף בנושא טוען רבני
מה זה טוען רבני
מה זה טוען רבני?

אולי יצא לכם לשמוע על המושג 'טוען רבני', אולי גם נזקקתם לשירותיו. אבל אתם לא בטוחים, מה זה טוען רבני? ומי זקוק לשירותיהם של טוענים רבניים?

קרא עוד »
חומר לימוד טוען רבני
חומר לימוד טוען רבני

חומר לימוד טוען רבני, קורסים לטוענים רבנים, באקדמיה התורנית מקבלים התלמידים את המידע ואת הפרקטיקה איך לייצג את הלקוחות שלהם בבית הדין.

קרא עוד »
כלים לבית דין, תשמישי קדושה
הכשרה לרבנות, קורסים למשפטנים
קורס רבנות הינו מסלול ייחודי להסמכה לרבנות בשיטת ״יורה יורה״. התוכנית מיועדת לאברכים יראי שמיים, הרוצים להתפתח ולהתקדם בתחום הפסיקה ההלכתית ולהיות רבני קהילה או שכונה.
קורס רועה רוחני של האקדמיה התורנית 'לומדים' במסלול זה, תלמדו איך להוביל קהילות, ולהשיב על שאלות הלכתיות הקורס מציע הכנה להסמכה ולמבחנים ברבנות הראשית. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק במנהיגות רוחנית ולהשפיע בחיי קהילה.
קורס גישור של האקדמיה התורנית 'לומדים', בקורס התלמידים רוכשים את הידע העיוני והמעשי של מגשרים מוסמכים. ליישב סכסוכים בצורה מקצועית בהתאם לחוק.
כלי נגישות
שנה טובה