לימודי דיינות איך עושים את זה

תוֹכֶן הָעִניָנִים

רואים את עצמכם יושבים על כס הדיינות? מרגישים שיש לכם את זה ואתם רק צריכים לעשות את התהליכים הפורמליים כדי להיכנס לתפקיד רם המעלה הזה? לימודי דיינות איך עושים את זה? כאן האקדמיה התורנית – לומדים עם המענה המושלם.

אנשים שרואים את עצמם מתאימים לתפקיד של דיינות ולא רק. כל אחד שרוצה לעסוק במקצוע תורני כלשהו כמו מורה הוראה, מסדר קידושין. סופר סת"ם מוהל או כל מקצוע קדוש אחר יכול בהחלט לקבל מענה אם רק יפנה לכתובת הנכונה שם יכשירו אותו ויעניקו לו את ארגז הכלים המתאים והמדויק למטרות שלו.

אנו באקדמיה התורנית לומדים מכשירים מידי שנה מאות בוגרים בכל מקצועות הקודש הנחשבות. אנו פותחים קורסים בכל רחבי הארץ לכל המגזר החרדי והדתי. לאקדמיה יש צוות מקצועי המעניק את כל הידע ההלכתי. את כל הידע התורני וגם את כל הידע המקצועי הנדרש לכל סוג של תפקיד. מעבר לידע התאורטי הרי שבחלק גדול מהמקצועות יש גם את העבודה המעשית המתאפשרת בפועל בשטח. כאשר זה מקנה כמובן הרבה מאוד ביטחון לצד ידע פרקטי לתלמיד שרוצה לצאת לדרך עם מקצוע נחשב ונחשק לחיים.

בקרו גם בחנות שלנו אונליין – לומדים SHOPS – החנות למוצרי קדושה. בחנות זו אנו מוכרים את כל המוצרים הנצרכים למוהל, לשוחט ולסופר סת"ם. ועוד…

נשארים בעולם התורה עם מקצוע רווחי

אנשים רבים שלא רוצים לצאת מאהלה של תורה מבקשים לעצמם עבודה. שיש בה ערך תורני מקודש לצד הכנסה קבועה ומשכורת טובה. אז אצלנו יש את המענה המושלם כאשר תחת קורת גג אחת אנחנו מרכזים את כל סוגי העבודות ואת כל המקצועות השונים אשר אלו יכולים בהחלט להתאים כמעט לכל אחד. מתוך המכלול יש כמה וכמה סוגים של מקצועות והרבה עבודות. אשר פותחות שער לכל מי שמתעניין להכי מקרוב את העבודות התורניות השונות.

צריך להבין שיש הרבה ביקוש לכל העבודות מהסוג הזה. היות והאוכלוסייה גדלה כל העת. מה שיוצר ביקוש רב יותר למוהלים, לשוחטים, לסופרי סת"ם וגם לדיינים.

כך לומדים לדיינות

אז לימודי דיינות איך עושים את זה? אם מדובר בתחום הדיינות אשר בו אנחנו עוסקים כרגע. הרי שהתלמיד יקבל את ההכוונה המלאה מה עליו ללמוד. כיצד עליו להתכונן ומה עליו לעשות על מנת שיוכל להגיע מוכן עד כמה שרק יכול להיות לקראת המבחן. זה כמובן יכלול גם שיעורים מקצועיים הבנויים היטב שימסרו מפי הצוות המקיף. זה כולל שיעורים מטעם רבנים, שיעורים מטעם אנשי מקצוע שכבר עוסקים בתחומים הללו. וכמובן שיעורים של דיינים שיביאו לכם דוגמאות מהשטח וידע מעשי איך וכיצד להתנהל עם כל תיק.

מלבד הלימודים יש גם את העבודה המעשית בשטח. כאשר אתם תוכלו לראות בפועל דיני תורה איך הם מתנהלים ומה תפקידיו של הדיין בכל סיטואציה.

הכנה למבחנים

אחד הדברים העיקריים שאנחנו עושים זוהי ההכנה לקראת המבחנים. כל תלמיד יקבל את ההנחיה ואת ההדרכה הכי טובה והכי מתאימה לו לקראת המבחנים. כך שהוא יגיע למבחן כאשר הוא מוכן לגמרי עם כל מה שהוא צריך לדעת. ההכנה למבחן כוללת גם לימוד מתוך מבחנים. לדוגמא של מחזורי לימוד קודמים מה שבהחלט מעניק תמונה ברורה יותר לקראת המבחן. וגם מחזק את הביטחון של הנבחן כאשר הוא מבין טוב יותר לקראת מה הוא הולך ואיך עומד המבחן להיראות פחות או יותר.

זה מה שמסייע יותר מכל לדיין שבדרך להגיע מוכן לקראת היציאה לעולם הדיינות.

יש לכם עוד שאלות? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

הבוגרים מעידים

הבוגרים שלנו שכבר הגיעו לשוק הדיינות, מספרים כי הדרך הכי טובה שהם עשו והמסלול הכי אפקטיבי שלהם לקראת הדיינות. היה רק דרך האקדמיה התורנית לומדים. כך הם הצליחו להגיע למקומות חדשים, לידע מקיף מאוד וליכולת לשלוט היטב בכל החומרים הרלוונטיים.

האפשרות לראות מבחנים לדוגמא ולעבור עליהם. מאפשרת לנבחנים להגיע הרבה יותר בשלים והרבה יותר מוכנים לקראת המבחנים.

היכנסו לכאן לקרוא על תלמידים ממליצים.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

לומדים אקדמיה תורנית
לומדים אקדמיה תורנית
כל המידע באתר נכתב ע"י צוות האתר של מכללת 'לומדים'. המרכז המקצועי בכל רחבי הארץ לקורסים והכשרות לחרדים וגם לדתיים בכל מקצועות הקודש.
WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
מידע נוסף בנושא דיינות ורבנות
חומר לימודי דיינות
חומר לימודי דיינות – כדאי לקרוא לפני שנגשים לבחינות

החומר הלימודי מתחיל בהבנה עמיקה של תפקיד הדיין והמערכת המשפטית הכוללת אותו. נדגים את החוקים והפקודות המתייחסים לדיונים ולתהליכים משפטיים, וכן את הדרכים להתחיל, לנהל ולסיים דיון באופן הולם ובצורה המתאימה לכל סוג סכסוך.

קרא עוד »
מחפש כולל ללימוד דיינות
מחפש כולל ללימודי דיינות?

לימודי דיינות הם קורסים ותוכניות לימוד המיועדות לאנשים המעוניינים ללמוד ולהתמקצע בדיני ההלכה היהודית ולשמש כדיינים בבתי הדין הרבניים. לימודי דיינות מכילים מגוון רחב של נושאים הכוללים:

קרא עוד »
מועדי בחינות הסמכה לרבנות יורה יורה
מועדי בחינות הסמכה לרבנות יורה יורה

בחינות הסמכה לרבנות יורה יורה הן בחינות מקצועיות שמתבצעות בפני ועדת סמיכה של בתי הדין הרבניים בישראל. הבחינות מתבצעות לאחר שהמועמד הסתיים את לימודיו בבית המדרש לרבנים וקיבל אישור להמשך הלימודים על-ידי רבני הבית המדרש.

קרא עוד »
קורסים מבוקשים
כלי נגישות
שנה טובה