איך מקבלים רישיון טוען רבני

תוֹכֶן הָעִניָנִים

התפקיד של טוען רבני דומה מאוד לתפקידו של עורך הדין. רק שבעוד עורך הדין מייצג את הלקוח שלו. מול בית המשפט, הרי שהטוען הרבני טוען את טענותיו של הלקוח מול בית הדין הרבני. בעבר היו בודדים ממש שכיהנו כטוענים רבניים. כי המקצוע הזה עדיין לא נלמד אז במכוני הלימוד כפי שקורה היום. אנחנו האקדמיה התורנית נסביר לכם בפוסט זה, איך מקבלים רישיון טוען רבני.

גם מבחינת הביקוש, אנשים עדיין לא ממש הבינו או הכירו במה המדובר. ועל כן הם תמיד העדיפו לפנות ולהיעזר בעורך דין. עם זאת, ידיהם של הטוענים הרבניים היו מלאות עבודה. בגלל שכבר אז היו רבים שדווקא כן הבינו עד כמה יעילה עשויה להיות הייצוג של הטוען הרבני.

כיום הסיפור הוא שונה לחלוטין. אז זה לא שיש לנו הצפה של טוענים רבניים כי עדיין אין מספיק ביחס לביקוש. אך כיום התחום הפך להיות הרבה יותר מוכר. וגם הרבה יותר נלמד במקומות לימוד רבים כך שיש לנו יותר ויותר טוענים רבניים וגם יותר ויותר לקוחות שרוצים דווקא את הייצוג של הטוענים הרבניים. כך שעדיין אין את הפרופורציה של ההיצע מול ביקוש. כלומר יש בהחלט מקום לעוד טוענים רבניים שיבואו וילמדו את המקצוע. ויוכלו לשרת את ציבור הלקוחות שרוצה דווקא את הייצוג של הטוען הרבני. לפני שנסביר לכם איך מקבלים רישיון טוען רבני כאן באקדמיה התורנית. נסביר לכם תחילה מה זה טוען רבני.

מה זה טוען רבני?

רבים טועים וחושבים שטוען רבני הוא דמות רבנית. אז כאן חשוב לדייק. טוען רבני הוא ממש לא חייב להיות דמות רבנית. הוא מכונה כך בגלל שהמקום בו הוא טוען את טענותיו של הלקוח אותו הוא מייצג זה בבית הדין הרבני.

בשונה מעורך דין. טוען רבני מייצג כל אחד מכל מגזר וכל מין.

איך לומדים לטוען רבני?

אז אתם רואים את עצמכם מתאימים לזה. כל התחום הזה של ענייני משפחה, גירושין, צוואות וכל המסתעף, מדבר אליכם מאוד. אתם מכירים את כללי ההלכה, אתם מתמצאים בחוקים ואתם רוצים להיכנס לתחום שיש בו שליחות ויש בו הרבה אתגר. כאן עליכם לבדוק היטב את האפשרויות הקיימות ולבחור בחכמה את מקום הלימודים שם תוכלו אכן לרכוש את המקצוע.

חשוב להבין שלא כל מקום שמציע לכם לבוא וללמוד מקצוע שכזה הוא אכן עם הניסיון הנדרש בתחום ועם כל הידע המקצועי כדי להכין את הטוען הרבני לקראת המבחנים וההסמכה. על כן, חשוב לבדוק היטב מה השוק מציע, מה אנשים מדווחים, מה מבטיחים לכם במכון ובהתאם לכל זה יהיה עליכם לקבל החלטה על איזה מכון לימודים ללכת בסופו של דבר.

האקדמיה התורנית היא האקדמיה המובילה בארץ למקצועות קודש, באקדמיה התורנית 'לומדים' מציעים מגוון רחב של קורסים בכל המקצועות קודש הנחשבות. לקורסים נוספים שלנו הקליקו כאן.

האקדמיה התורנית – לומדים

האקדמיה התורנית לומדים. היא האקדמיה שם תוכלו לקבל את כל ארגז הכלים. לקראת העיסוק בתחום הזה של טוען רבני. באקדמיה התורנית יסייעו לכם להגשים את החלום שלכם. בעזרת צוות מקצועי ומסור. שינגיש עבורכם את כל התכנים הנדרשים, יכין אתכם לקראת המבחנים. ויאפשר לכם להגיע בסופו של דבר למקצוע הנחשק עבורכם שזה כולל את ההסמכה ואת קבלת הרישיון לעסוק בתחום.

יש לכם עוד שאלות? צרו אתנו קשר

מהלימודים ועד הרישיון

בוגרים שכבר עברו את המסלול באקדמיה התורנית. מעידים כי אכן מדובר במקום. שם הם קבלו את כל מה שהם היו צריכים כדי לכבוש את היעד ולהגיע לפסגה. מיטב הצוות, הליווי הכי מקצועי יחד עם הכנה יסודית ומקצועית במיוחד לקראת המבחנים, כל זה יחד סולל את הדרך עד ליעד המבוקש.

הצוות מונה אנשי מקצוע המשיקים לכל התחומים הנדרשים, רבנים, טוענים רבניים כאשר כולם יחד עמלים להכין את הטעונים הרבניים של הדור הבא תוך הענקה של כל הכלים ושל כל הידע המקצועי הנדרש.

כנסו כאן לבקר בחנות שלנו

אולי יעניין אותך לקרוא על:

לומדים אקדמיה תורנית
לומדים אקדמיה תורנית
כל המידע באתר נכתב ע"י צוות האתר של מכללת 'לומדים'. המרכז המקצועי בכל רחבי הארץ לקורסים והכשרות לחרדים וגם לדתיים בכל מקצועות הקודש.
WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
מידע נוסף בנושא טוען רבני, כללי
קורס חשבי שכר
מה לומדים במהלך קורס חשבי שכר

במהלך קורס חשבי שכר לומדים את היסודות של מערכת השכר והתפקיד של ניהול השכר בארגונים. המטרה העיקרית של הקורס היא לספק לתלמידים את הידע והכלים הנדרשים לניהול ולתכנון מערכות שכר בארגונים.

קרא עוד »
לימודי שוק ההון לקהל החרדי
לימודי שוק ההון לקהל החרדי

בציבור החרדי שמים דגש רב על יציבות פיננסית. דגש זה מבוסס על האמונה שמצב כלכלי יציב מאפשר לאנשים להתמקד בלימודי הדת ובעיסוקם. לימודי שוק ההון מספקים את הידע והכלים הדרושים לקבלת החלטות פיננסיות מושכלות, שיכולות להוביל ליציבות פיננסית רבה יותר, כמו שלדוגמא

קרא עוד »
קורסים מבוקשים
כלי נגישות
שנה טובה